Dlatego PASSION to pełen wigoru i pasji zapach pod którego powłoką ukryta jest magiczna siła feromonów, którym nie sposób się oprzeć. Spraw by Twoja naturalna aura została wzbogacona o pierwiastek hipnotycznej ekscytacji. Oto czego możesz się spodziewać korzystając z poszczególnych komponentów feromonowych:
ANDROSTENOL – zawarty w feromonach dla mężczyzn składnik działający zachęcająco na kobiet oraz odstraszająco na innych mężczyzn. Daje on sygnał, że pachnąca nim osoba to jednostka dominująca, ale warta zainteresowania i skłonna do flirtu.
ANDROSTADIENON – feromon mający wpływ głównie na kobiety działający stymulująco na ich mózg i zachęcający do aktywności. Jest to ten składnik, który w sposób subtelny powoduje zainteresowanie naszą osobą u płci pięknej, poprawiając naszej rozmówczyni nastrój i wywołując serdeczność.
ANDROSTERON – to właśnie tym feromonem pachnie samiec lub samica alfa. Stwarza wokół aurę dominacji zmuszając do uległości, ale nie wywołuje postaw agresywnych. Jeśli zależy Ci na zbudowaniu autorytetu to on Ci to ułatwi powodując posłuszeństwo połączone z poczuciem bezpieczeństwa. Wpływa też na pewność siebie osoby nim pachnącej. Stosowany zarówno w perfumach damskich jak i męskich.
ANDROSTENON – feromon wydzielany w warunkach wzmożonej rywalizacji podnoszący szacunek dla osoby nim pachnącej. Najskuteczniejszy okazuje się w kontaktach służbowych. Wzbudza zainteresowanie kobiet i respekt u mężczyzn. Zapach jednostki dominującej i zdecydowanej. Stosowany zarówno w perfumach damskich jak i męskich.
KOPULINY – typowo kobiece feromony. Mają silny wpływ na mężczyzn, stymulując pracę ich mózgów w kierunku aktywności seksualnej, podnosząc poziom testosteronu i wpływając pozytywnie na ocenę kobiety nimi pachnącej. Ich woń spycha na plan dalszy atrakcyjność kobiety, a naukowo wykazana, że kobiety posiadające ich więcej częściej odbywają stosunki płciowe. W perfumach damskich.
ESTRATETRAENOL – damski feromon mający silny wpływ na poprawę nastroju zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz na zwiększoną aktywność. W momencie pojawienia się choćby najdelikatniejszych bodźców seksualnych zarówno mężczyzna jak i kobieta znajdujący się w ich zasięgu odczuwa większe podniecenie. Mężczyźni zdecydowanie częściej wykazują uwagę i zainteresowanie kobietami nimi pachnącymi, przy czym obecność tego związku uspokaja mężczyzn. W perfumach damskich.
Biorąc pod uwagę jakość produktu, wysokie stężenie feromonów, innowacyjność formuły dostępne po rozsądnej cenie można spokojnie założyć, że PASSION jest najlepszym produktem wśród perfum z feromonami dostępnymi na Polskim rynku. Potwierdza to stale rosnące zainteresowanie Klientów, którzy po pierwszej próbie decydują się na kolejny zakup i chętnie dzielą z nami swoimi wrażeniami. Nie ma dla nas większej, bardziej satysfakcjonującej nagrody niż zadowolony Klient.