Polecam Passion For Him. Osobiście mieszam je dodatkowo z BTB – jeden flakon na jeden flakon. Nie zależy mi na podrywie, bardziej na socjalu. Pracuję w agencji artystycznej i często gęsto spotykam się z bardzo różnymi ludźmi w sprawach zawodowych i jedno co ich łączy to pozytywna reakcja na feromony. Dla mnie to takie magiczne słowo-klucz otwierające drzwi nie do otwarcia. I najważniejsze: działają i na kobiety, i na mężczyzn dokładnie tak jak tego oczekuję.

Wandzik

stosuje feromony od wielu lat, sprawdzam kazda nowosc. nie dawno kupilem pasion for him i jestem na razie zadowolony. fajny zapach, troche macho jak dla mnie. efekty feromonow znam od lat i z tymi nie zauwazylem ich spatku. POLECAM

Shchur

bardzo fajna sprawa te feromony. może to efekt placebo ale ja widzę efekty na imprezie, w pracy, w sklepie. ludzie jacyś tacyś milsi łatwiej się dogadują. a chłopaki to już wogóle szok. czasem muszę kłamać że muszę już iść do domu żeby się odklejili. zapach też mi pasuje taki nowoczesny jak orginalne perfumy z sephory.

Joanka

Nie wierzę w cuda, ale nawet fajny zapach co oznacza, że wydałem stówke na 100ml eleganckich perfumików które mi pasują. Dam jeszcze znać jak efekty magiczne czy się poajwiły. Opyla się więc wszystko gra.

Hunter

Jestem handlowcem w branży FMCG i odkąd odkryłem feromony zauważyłem wzrost skuteczności zawodowej. Pewnie jak każdy w pierwszym odruchu myślałem że to ściema marketingowa (chociaż w miarę logiczna), ale znalazłem się w takiej sytuacji, że potrzebowałem każdej pomocy. Kupiłem chyba 3 różne produkty, bo musiałem mieć efekt. I to natychmiast. Wierzcie lub nie, nie mój problem, ale feromony uratowały mi tyłek nie raz. Obecnie po 6 latach stosowania doszedłem do takiej wprawy, że mam flakonik na każdą okazję. Jeden na negocjacje w gronie męskim, jeden na grono damskie, jeden na prywatne „eskapady”, i zawsze jedne perfumy z feromonami, bo okazują się równie skuteczne o ile zapach wam odpowiada. Po zakupie pierwszego flakonu PASSION tę pozycję już też mam obstawioną.

Stallion

JAK KUPIŁEM PIERWSZY RAZ TOBYŁA TOTALNA KLĘSKA, STRASZNY SYF KIŁA, ALE PRZYZNAM ŻE PRZYOSZCZĘDZIŁEM. DRUGI RAZ GOŚĆ ZE SKLEPU POWIEDZIAŁ ŻE NIE MA CO NA TYM OSZCZĘDZAĆ BO TO MUSI KOSZTOWAĆ – CHCESZ NAJLEPSZY SAMOCHÓD TO SIĘ LICZ Z KOSZTAMI. POLECIŁ MI TĄ NOWOŚĆ I PHEROMAX DO ZMIESZANIA. CAŁY SIĘ SPRYSKAŁEM I POSZEDŁEM NA BAL, WYPATRZYŁEM FAJNĄ ZOFIE I UDERZYŁEM NA PEWNIAKA. A CO TAM! BO FEROMONY DAJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE. PRZEGADALIŚMY CALĄ NOC, PRZELOTKA PO WSZYSTKICH TEMATACH, NUMER TELEFONU MIAŁEM PO 10 MINUTACH. NIE MIAŁEM PEWNOŚCI CZY TO TA MIKSTURA CZY MIAŁEM DZIEŃ, AL;E W PRACY TEŻ WIDZĘ EFEKTY. MÓWCIE CO CHCECIE ALE JA WIERZĘ W FEROMONY. WY NIE MUSICIE. ZOSTANIE WIECEJ DLA MNIE.

ENZO